Vossen Wheels

 

Vossen_Logo_Type

 

Forged.ee on VOSSEN Wheels ametlik esindaja Eestis.

Forged.ee is authorized dealer of VOSSEN Wheels in Estonia.

 

 

 

Vossen on juba üle kahekümneaastase ajalooga USA päritolu bränd, mis on ülemaailmselt tugevalt tunnustatud kui kõrgkvaliteetsete valuvelgede tootja. Valuvelgede valikus on mitmeid erinevaid disaine, kuid tehniliselt jaotuvad Vosseni valuveljed kaheks. CV Seeria ehk traditsiooniline üheosaline valuvelg ning VF Seeria ehk FlowForm tehnoloogial valmistatud tugevdatud üheosaline valuvelg.

 

Vossen tuli 2015 aastal välja ka sepisvelgede seeriaga, ehk Vossen Forged. Viimased valmistatakse USA’s 2015 aastal valminud moodsas tehases, mis on just mõeldud Vosseni sepisvelgede valmistamiseks. Tehas on ka SAE ja TÜV sertifitseeritud. Kogu protsess, toormaterjalist kuni valmistooteni, valmistatakse ühe katuse all. Seejuures Vossen Forged seeria velgede viimistlemine toimub suuremalt osalt käsitööna.

 

Valuvelgede seerias on lai valik poldivalemeid ja velgede mõõte, kuid siiski on valik piiratud.

Vossen Forged pakub tänu oma valmistamistehnoloogiale palju laiemaid võimalusi erimõõtude ja poldivalemite puhul. Samuti kui valuvelgede puhul on viimistlusvalikuid vaid mõned üksikud, siis Forged seeria pakub taaskord oluliselt laiemaid võimalusi.

 

Hinnatasemelt platseerub Vossen oma valuvelgedega keskklassi, pakkudes veel kõrgemat kvaliteeti ja laiemaid valikuvõimalusi kui 3SDM. Forged seeria jagab nii hinna kui kvaliteedi osas taset HRE ja ADV.1 sepisvelgedega.

 

Screen Shot 2015-09-07 at 23.21.57